-
У КУП НАНУ відбувся майстер-клас кандидата юридичних наук Геннадія Белорицького
Wednesday, 26 March 2014 14:24
There are no translations available.

У КУП НАНУ відбувся майстер-клас кандидата юридичних наук Геннадія Белорицького, помічника Головного рабина України та Києва
     19 березня 2014 року у  у Київському університеті права НАН України відбувся майстер-клас кандидата юридичних наук Геннадія Белорицького, помічника Головного рабина України та Києва, який перебував в університеті на запрошення ректора, професора, заслуженого юриста України Юрія Бошицького. Майстер-клас був присвячений темі "Правова система держави Ізраїль".

     У рамках свого виступу гість розповів про історію становлення та особливості правової системи в Ізраїлі. Протягом зустрічі, студенти мали змогу порівняти правові системи України та Ізраїля та на реальних прикладах побачити різницю між законодавчими нормами, поставити актуальні запитання в даній області.
     Студенти та співробітники КУП НАНУ дякують професорові Юрію Бошицькому, ректору університету за отриману можливість спілкування з провідним ізраїльським юристом Геннадієм Белорицьким, помічником Головного рабина України та Києва.
 

 

 
Contacts:

Kyiv          Tel Aviv

Last updates