Участь у соціальних проектах та благодійна діяльність Друк

Юридична компанія"BKB" відчуває відповідальність за суспільство, в якому живе та працює. Наша корпоративна програма соціальної відповідальності “Цдака” побудована на принципах соціальної відповідальності та взаємодопомоги.

Партнери компанії володіють значним досвідом безкоштовної роботи на громадських засадах і з кожним роком об’єм нашої юридичної підтримки громадських інститутів в Україні та Ізраїлі тільки збільшується. Наша діяльність варіює від надання благодійної допомоги низці неприбуткових організацій в Україні та закордоном до ведення на громадських засадах складних судових процесів, які мають важливе соціальне значення та суспільний резонанс.

Для забезпечення стабільного майбутнього в майбутнє, ми повинні бачити та реагувати на всі нові вимоги до юридичної служби в новому, все більше інтегрованому світі. В цьому наша компанія відчуває відповідальність за вдосконалення правової системи в дусі верховенства права, а також захисту прав та свобод людини. Партнери та юристи нашої компанії беруть активну участь в законотворчому процесі, а також передають свої знання і досвід новій генерації юристів, викладаючи в університетах України, на численних тренінгах, семінарах та майстер-класах.

Компанії “ВКВ”поталанило бути в центрі свого сегменту ринку юридичних послуг в Україні та Ізраїлі, але разом з привілеями приходить і відповідальність. Фірма “ВКВ” бачить свою місію в допомозі громаді, серед якої працює, з наголосом на достеменне просування верховенства права. Деякі проекти програми “Цдака”:

  • Юридична підтримка діяльності єврейських організацій міста Києва та України, серед яких Об’єднання іудейських релігійних організацій України, Київська міська єврейська громада, Єврейська конфедерація України;
  • Юридичний супровід діяльності Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій в справі забезпечення релігійних прав та свобод, міжнаціонального та міжконфесійного миру та толерантності;
  • Фінансова та юридична підтримка Київської гімназії-інтернату №299;

Протидія виявам ксенофобії, антисемітизму та екстремізму. Підтримка програм, що направлені на популяризацію здорового способу життя і суспільної моралі.
 

 

 
Контакти:

Київ          Тель-Авів

Останні оновлення